|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Вага [g] | 3130g |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | алюминий + нейлон и сталь |
| Вид вогню | Автоматичний, Одиночний |
| Hop-Up | Так |
| Blow Back | Так |
| Швидкість вильоту кульки [m/s] | 116 |
| Довжина [mm] | 830-910mm |
| Тип | Электрический |
| АКБ в комплекті | Ні |
| Тип магазину | бункерний магазин |
| Місткість магазину кульок | 300 |
| Тип різьби зовнішнього ствола | 14mm CCW |
| Довжина внутрішнього стволика [mm] | 390 |
| Серія зброї | M/AR-серія |